O nás

 

ALABO je medzinárodná internetová platforma, ktorá vznikla v roku 2017 ako internetový obchod s oblečením, obuvou a módnymi doplnkami. Náš tím tvoria skúsení pracovníci v oblasti internetového predaja s jediným cieľom a to ponúknuť kvalitné oblečenie a obuv rôznych značiek z celého sveta za čo najnižšie ceny a čo najpestrejšie služby zákazníkom aby Vám bol nákup čo najviac uľahčený a príjemný.

 

V eshope ALABO nájdete oblečenie a obuv rôznych značiek ako Adidas, Asics, Calvin Klein, Biba, Everlast, Converse, Golddigga,Jack and Jones,Slazenger, Lee Cooper a mnohé iné. Pre náročných zákazníkov máme pripravené mnohé prekvapenia v podobe značiek ako Hugo Boss,Armani,Michael Kors a ďalšie.

 

Našim cieľom je spokojný zákazník, ktorý si vyberie z nášho sortimentu oblečenia a obuvi. Neustále sa snažíme dodávať Vám čoraz väčšie množstvo produktov za čo najlepšie ceny a zároveň posúvať kvalitu služieb stále na vyššiu úroveň. Pravidelne Vás informujeme o našich najlepších módnych kúskoch prostredníctvom letákov, newsletterov.

 

Našou víziou je stať sa spoľahlivou internetovou platformou s pestrou ponukou oblečenia, obuvi a iných módnych doplnkov a to na medzinárodnej úrovni naprieč strednou a východnou Európou. Byť skvelým eshopom nie je jednoduché ale veríme, že tvrdou prácou v prospech zákazníkov sa nám to podarí.

 

Vaše ALABO